Víkendové fitpobyty

Nie je 20 ako 20

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Je október a vonku celkom sychravo. (Práve som rozmýšľal nad vybranými slovami po s... našťastie s Viki (9), našou najstaršou dcérou sme sa drvili, že po sýkorke ide aj sychravý). Akurát sme sa po krásnom 3-dňovom FIT pobyte v kúpeľnom dome Rubín v Dudinciach šťastne vrátili domov.

Ako to už býva pri takýchto pobytoch známe, ženy veľa cvičia a muži veľa jedia. Tento nebol výnimkou. V piatok poobede sa začalo bodyworkom s Luciou, po čom už dievčatá Zumbovali s Katkou a dorazili sa s "Bottle Dance" s Miriam. Konečne večera a oddych. Kto si chcel ísť zatrsať do night clubu kúpeľného domu, tak už na recepcii ho upozornili, že ho tam budú čakať samé dvadsiatky. WOW. Škoda, že ale mysleli ročník 1920. No čo už, bola dobrá zábava... Sobota. Cvičenie skoro celý deň pod taktovkou jógy s majsterkou Oľgou a odhlahčený Pilates s Jankou.

Večer vykúpenie večerou. Úprimne, strava v kúpeľoch má ešte čo zlepšovať. Také nemastné-neslané (jednoducho Patince alebo Krakovany to nie sú). Ale zato Wellness centrum, protiprúdový teplý bazén, vírivý whirpool, sauny alebo špeciálny minerálny bazén s liečivou vodou Dudinka (so svojím zložením už len v kúpeľoch VICHY vo Francúzku), tak to už hej. TO je relax. V nedeľu sa znova zumbovalo a DrillMaxxovalo a nakoniec záverečná strečingová polhodinka a je to... Víkend ubehol ryhlejšie ako Félixov pád zo stratosféry. Celkovo Hotel Rubín a kúpele Dudince na nás urobili veľmi príjemný dojem a určite sa tam ešte vrátime.

Už sa tešíme na ďaľší FIT DANCE MAXXIMUM vo Wellness Hoteli Patince ****. Tam to znova roztočíme. OUCH.

S pozdravom za inštruktorov CKFIT a organizátorov

Alex

 

 

      

1884 zhliadnutí
Naposledy zmenené 05. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Budeme vás zásobovať tipmi na recepty, tréningami a novinkami zo sveta fitness, wellness, health & beauty.

Kontakty

Telefón: +421 917 611 700

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pridajte sa k nám