Víkendové fitpobyty

FIT pobyt v Chorvátsku

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Tak a po týždni sme sa vrátili bezpečne naspäť. Človek by neveril, že začiatkom júna už môže byť tak horúco aj v Chorvátsku. Počas celého týždňa nás sprevádzalo super počasie (30°C bez oblakov) a cvrlikanie cikád. More bolo taktiež už teplé. Cvičebný program ráno aj večer a popri tom množstvo animácií priamo v rezorte Zaton Holiday****. Určite si to ešte na konci leta zopakujeme.

Zaton Holiday Resort sa nachádza asi 10 km od malebného prístavného mesta Zadar (cca 750 km do Bratislavy). Túto vzdialenosť sme prekonali v pohode za 9 hodín aj s viacerými prestávkami. Rýchli jazdci by ju zvládli aj za 7 hodín. Od Bratislavy až po Zadar s menšími prestávkami sú samé diaľnice. Hneď po ubytovaní nám ukázali celý rezort.

Od pieskovej pláže s atrakciami na vode aj na súši cez obchodnú promenádu s malebnými reštauráciami, ktoré sa večer rozsvietia a veľký bazén pre ubytovaných, až po naše apartmány. Na recepcii sme si mohli zobrať množstvo prospektov a od miestnych animátorov celotýždňový program. Nás samozrejme zaujímalo naše cvičenie DrillMaxx a Aerobic. Celý týždeň bolo krásne počasie a poriadne sme si to užili. V Chorvátsku je len málo miest, na ktoré sa tak radi vraciame. Zaton k nim však určite patrí.

PS: Viete, že Zaton ako jedno z mála letovísk v Chorvátsku ponúka dlhé pieskové pláže s množstvom atrakcií? Posúďte sami v krátkom foto príbehu.

BuďFIT s CKFIT

 

 

            

 

2552 zhliadnutí
Naposledy zmenené 05. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Budeme vás zásobovať tipmi na recepty, tréningami a novinkami zo sveta fitness, wellness, health & beauty.

Kontakty

Telefón: +421 917 611 700

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pridajte sa k nám