Víkendové fitpobyty

Chateau Krakovany DrillMaxx víkend

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Jeden fit víkend za nami, ďalší pred nami. Minulý víkend sme vyskúšali ako sa cvičí na zámku a za všetkých veru môžeme povedať, že atmosféra bola skvelá. Gastronómia nás príjemne prekvapila a udeľujeme jej 5 Michelin hviezdičiek!

Cvičilo sa od Drillmaxxu, Funkčného Kruhového Trénngu, FlashDance a Striptease Aerobic ... až po strečing. Posúďte sami podľa malého foto seriálu. Za DrillMaxx víkend 18-20 mája ďakujeme výborným inštruktorom, organizzčnému tímu, a skvelým kuchárom, ktorí sa o nás starali počas celých troch dní. Viete, že Chateau Krakovany majú vlastné skvelé vína? Aj tie sme v piatok večer testovali.

Najbližsie už o zopár dní, znovu v Chateau Krakovany (len 5 km od Piešťan), tentokrát so Zumbou a Pilates a inštruktorkami Timeou a Jankou.

       

 

2140 zhliadnutí
Naposledy zmenené 05. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Budeme vás zásobovať tipmi na recepty, tréningami a novinkami zo sveta fitness, wellness, health & beauty.

Kontakty

Telefón: +421 917 611 700

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pridajte sa k nám