Víkendové fitpobyty

Adrenalínové dobrodružstvo na polárnej expedícií v Laponsku

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Zápisky powerjogínky z polárnej expedície z Laponska - adrenalín

4. ČASŤ - ADRENALÍN NA SNEŽNÝCH SKÚTROCH

Deň začíname zbalením a ďaľším 2 hodinovým presunom cez úžasne biele mrazivé a zasnežené Laponsko. Dnešný deň sa niesol v znamení adrenalínu. Požičanie snežných skútrov! Helma na hlavu, krátka inštruktáž a ide sa! Po nekonečne veľkom zamrznutom jazere obklopenom horami sa jazdilo úžasne. Na plný plyn, 100km/ h naparádu zážitok a ten adrenalín milujem. Sneh sa dvíha do výšky a za skútrom sa sa valí obrovská snehová vlna.

Zo zamrznutého jazera som si to namierila na cestu pre skútre medzi stromi a kopce. Letím, slniečko krásne svieti, nasleduje cestička cez kopec, výjdem hore, zatočím skúter a zrazu sa skúter zastavil. Benzínu bolo dosť, motor naštartovaný...lenže snehu bolo toľko , že som s mojim skútrom zapadla. Ja som mala sneh do pol pása a môj skúter sa v ňom tiež pomaličky strácal. Našťastie som môjmu českému parťákovi po chvíľke zachýbala a prišiel pozrieť kde som. Skúšali sme skúter vytiahnuť.

Našťastie išiel okolo na skútri veselý, usmiaty, domáci chalan, ktorý nám s radosťou pomohol. Domáci vedia ako na to... Skúter sa podarilo vytiahnuť z hlbokého snehu a ja som to mohla s radosťou zase poriadne roztočiť na plný plyn.

Pekne po cestičke, popri sobovi, popodmost, cez kopce a späť na to úžasne obrovské jazero. Zážitok perfekný. Ak sa presťahujem niekedy do Fínska tak toto bude môj job :-)) Šťastná plná adrenalínu, ale smutná som vracala skúter a helmu majiteľovi(chcem sa ešte voziť). Spravila som si pár fotiek a nasledoval parádny obed, dobiť si baterky a cesta do Nórska na Kåfjord... Cesta tam a to čo nás tam čakalo bolo úžasné a nezabudnuteľné... Že čo? V ďaľšej časti zistíte Vaša Romi

 

 

1184 zhliadnutí
Naposledy zmenené 05. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Budeme vás zásobovať tipmi na recepty, tréningami a novinkami zo sveta fitness, wellness, health & beauty.

Kontakty

Telefón: +421 917 611 700

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pridajte sa k nám