Rady a cviky

AKO CVIČÍME 31. január 2016

Ako bolo na Winter Spartan Race vo Svite?

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ako bolo na Winter Spartan Race vo Svite?


Tabuľa Svit. Dobrovoľníci nás navigovali až na parkovisko, neďaleko od štartu. Zima? Ano -12, stále mám na sebe oteplovačky, zimnú bundu a topánky... zo zimy som mala najväčší strach. Registrácia, preskúmať areál a predsa kúpiť super tričko zimnej edície Winter Spartan Race 2016. Pozreli sme si poslednú prekážku, ktorú sme mali možnosť vidieť a pozrieť sa ako ju niekto zvláda, no väčšina pretekárov nie. Dostala som pár užitočných rád od pretekárov, ktorí už mali medailu na krku. Už sa blíži 11:00... vyzliecť si "nepotrebné zimné oblečenie" a obuť si pretekárske tenisky (Reebok All terrain Super 2.0) odporúčam ich každému, sú úžasné. Zima na nohy? Najväčšia obava- nebola, dostatočne mi telo hrialo ☺.

Fotky, rozcvička a nástup vlny 11:00 na štart. 3,2,1 ... A ideme! Úvodný stupák s prevýšením 300m moje obavy zo zimy rýchlo zmazal. Krásne slnečné počasie a beh v úžasnej zasneženej prírode k nezaplateniu. Výhľad na naše krásne Tatry ma úplne odrovnal. Toto slnečné počasie bolo za odmenu. Prekážky pribúdali, s radosťou som ich zdolávala a zdolala všetky ☺ okrem poslednej už spomínanej. Každá úspešne zdolaná prekážka mi pridávala energiu a s úsmevom na tvári som odcvičila prvých aj posledných 30 burpees. Preskočila cez oheň a s hrdosťou som si nechala navliecť na krk medailu! Pocit? Úžasný, šťastný, príjemný! Toto musíš zažiť. Ďaľšie moje osobné víťazstvo. Už sa teším na nasledujúci pretek a na ten neopísateľný pocit! I ♡ Spartan Race!


Vaša Romi ☼

 

 

487 zhliadnutí
Naposledy zmenené 11. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Budeme vás zásobovať tipmi na recepty, tréningami a novinkami zo sveta fitness, wellness, health & beauty.

Kontakty

Telefón: +421 917 611 700

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pridajte sa k nám