Rady a cviky

Brutálna makačka menom METAFIT?

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Brutálna makačka menom METAFIT?
Pokúsim sa popísať METAFIT z hľadiska cvičiaceho a ničiaceho sa, od pohybu závislého človeka.


Prečítate si, ale.... toto treba zažiť, odmakať si a odpotiť si to a to doslova.
Plná elánu sa vždy v nedeľu vyberiem na hodinu metafitu (neodporúčam veľa žúrovať zo soboty na nedeľu :D). Šťastná odhodlaná, zamakať si a dať zo seba maximum, ísť cez svoje hranice- teraz je ten správny čas. Niekto nazýva metafit aj polhodinkovou klinickou smrťou, bláznovstvom, brutalitou... prívlastkov má každý vymyslených dosť :D.
 
Rozcvička plná príjemných rytmov (niektorí majú dosť už počas nej). A ide sa! Vysvetlenie jednotlivých cvikov, ktoré sa počas tých krásnych smrtiacich 30 minút budú praktizovať. Veľmi známy a veľmi neobľúbený hlas ,,pána“ z repráku, ktorý vám odpočítava vaše sekundy, je zo začiatku príjemný no nakoniec si naňho aj niekto rád zanadáva.
 
Prvé kolo zvládame, druhé, tretie a štvrté? Ak idete na doraz, naplno a poctivo makáte, zrazu cítite sucho v ústach, pot na celom tele, potoky potu stekajú a prskajú okolo vás ... lapáte po dychu, nadávate, hrešíte, pištíte a kričíte ... Toľko krásnych ženských verbálnych a neverbálnych prejavov počas 30 minút. Krása. A to posledné 3.2.1... Congratulation!!! Kvalitný strečing a pomalé nádychy a výdychy si užívam naplno s úsmevom na perách. Zbožňujem a ten pocit po?
 
Hneď po odcvičení tejto brutality sa cítim krásne, šťastne, nádherne a z tých endorfínov a energie môžem čerpať celý deň. Čím viacej zo seba vydám, tým viacej do seba energie dostávam. Áno nezmar. Je to športová, pohybová, zdravá závislosť. Krásny začarovaný kruh plný trénovania, vybíjania a dobíjania energie, pocity šťastia a najmä pocit vnútorného víťazstva. Určite mi dáte v tomto za pravdu a súhlasíte. Ak túto brutalitu s názvom METAFIT raz skúsite, zostanete od nej závislí a tie pocity pred, počas a po vás budú napĺňať a vaša psychika vám bude veľmi vďačná za takúto krásnu terapiu pohybom.
 
Siahnete si na dno vašich síl, aby ste sa následne mohli dostať až cez vaše hranice. Poď s nami! Za ten pocit a krásu tela a duše to stojí! Začni robiť to, čo miluješ
 
Pohyb je život a ten treba žiť naplno tu a teraz!
 
Ži s METAFITOM, vaša Romi

 

1356 zhliadnutí
Naposledy zmenené 11. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Budeme vás zásobovať tipmi na recepty, tréningami a novinkami zo sveta fitness, wellness, health & beauty.

Kontakty

Telefón: +421 917 611 700

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pridajte sa k nám