Rozhovory

ROZHOVORY 10. jún 2014

Interview s inštruktorkou Jankou Rosičkovou

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Na stránke CKFIT sme sa zamerali v našom blogu aj na interview, tento raz s milou, komunikatívnou a veľmi šikovnou, mladou inštruktorkou Jankou Rosičkovou. Všetkých vás pozdravuje:)

CKFIT: Aké je Vaše zameranie ako inštruktorky a ako dlho sa jednotlivým tipom cvičenia venujete?

JR: Pilates precvičujem 5 rokov ako inštruktorka a na aerobik a fitness mám inštruktorské certifikáty.

CKFIT: Aké sú Vaše kvalifikácie?

JR: CERTIFIKOVANÁ PILATES INŠTRUKTORKA, AEROBIK INŠTRUKTORKA III. TRIEDY, FITNESS INŠTRUKTORKA III. TRIEDY

CKFIT: Vieme, že pochádzate z Komárna, kde aj pôsobíte. Môžeme Vás ako inštruktorku vyhľadaj aj na iných miestach po Slovensku, alebo len v Komárne?

JR: V súčasnosti len v Komárne, alebo na pobytoch, ktoré sú organizované cestovnými kanceláriami. Predtým som pracovala vo Wellness hoteli v Patinciach.

CKFIT: Boli ste odmalička vedená k športu, navštevovali ste športové krúžky, ak áno aké a kedy ste si uvedomili, že šport je tou cestou, ktorou sa v živote chcete uberať aj po profesionálnej stránke?

JR: Áno k športu ma viedli aj moji rodičia, ale ja som bola od malička fanatičkou na všetky športy, rada som skúšala niečo nové.

   Rozmýšľala som o tom, že spojím príjemné s užitočným. Dostala som sa k pilatesu, nebolo to u nás ešte zaužívané, bolo to pre mňa zaujímavé.

CKFIT: Aké je Vaše životné motto?

JR: Mám ich viac, ale takým, ktorého sa naozaj držím je, že všetko sa pre niečo deje, všetko je na niečo dobré a skúsenosti nás posúvajú dopredu.

CKFIT: Svoju prácu máte určite veľmi rada, neustále sa vzdelávate, preto by nás zaujímalo, či máte po tejto športovo – profesionálnej stránke nejaké ciele do budúcna, do života, alebo nejaký sen?

JR: Svoju prácu mám veľmi rad, nie je to pre mňa ani práca pravým slova zmyslom, ale niečo, čo ma baví a napĺňa. Do budúcnosti by som sa v tejto športovej oblasti určite rada rozvíjala, keď budem mať viac času, pretože momentálne mám aj iné zamerania, ktorým sa pracovne venujem.

CKFIT: Keby Vás chceli ľudia z Vášho okolia vyhľadať ako inštruktorku, kde Vás môžu vyhľadať? Vediete súkromné hodiny, precvičujete hromadne alebo vediete krúžky?

JR: Skupinové hodiny vediem vo fitness centre bratov Riszdorferovcov. Osobné tréningy v súčasnosti nevediem.

CKFIT: Stretli ste sa počas Vašej práce inštruktorky s ľuďmi, ktorých keď ste precvičovali a viedli, tak zmenili postoj k životu, zapreli sa a bolo vidieť veľké zmeny, čo sa týka postavy? Vedeli by ste dať ľudom nejakú radu do života?

JR: Venovala som sa prostredníctvom internetu takému programu, kde som u ľudí začínala na úvode s motiváciou, posielala som im rôzne materiály. Ľudia sa na to museli psychicky naladiť, aby im ich pozitívny prístup vydržal, nechcela som, aby to bolo len krátkodobou záležitosťou.

 

      

 

 

 

 

 

 

1487 zhliadnutí
Naposledy zmenené 06. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Budeme vás zásobovať tipmi na recepty, tréningami a novinkami zo sveta fitness, wellness, health & beauty.

Kontakty

Telefón: +421 917 611 700

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pridajte sa k nám