Jedálniček

Jedálniček 16. február 2017

Testujeme STRAVU - 2. deň

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Testujeme stravu našou fitness redaktorkou Barborou Šišulákovou

Deň č. 2 - Fitness Food Menu

Ahojte, takže mám za sebou druhý deň stravovania s firmou Fitness Food Menu.

Raňajky: Brokolicový mozoček, špaldový pletenec so slnečnicovými semienkami

Aby som to spresnila. Pod názvom brokolicový mozoček myslím brokolicu zapečenú s vajíčkom a k tomu kúsok špaldovej žemle. Brokolica s vajíčkom bola dobrá (aj keď sa v nej nachádzalo viac brokolice ako vajíčka), spolu so špaldovým pletencom to bola pre mňa ale dosť suchá kombinácia. Ale ako ľahké raňajky opäť dobrá voľba.

 

Desiata: Sladký cottage s ovocím

Veľmi ma táto kombinácia nelákala keďže ja mám cottage radšej na slano a na sladko som ho predtým nikdy nejedla. Mám pocit že cottage bol ochutený javorovým sirupom alebo podobným sladidlom a s hroznom to dotváralo príjemne sladkú kombináciu, ktorá mňa osobne veľmi prekvapila. Takže za mňa vydarená sladká desiata.

 

Obed: Morčací špíz so zemiakovým pyré

Morčacie mäso s paprikou (pripomínalo mi to lečo) a pučené zemiaky (rozhodne nie pyré). Mäso aj zemiaky mi chutili, porcia bola ale dosť malá čiže som bola asi do hodiny a pol opäť hladná. Okrem toho mi z tej papriky bolo večer ťažko čiže sa jej nabudúce radšej oblúkom vyhnem.

 

Olovrant: Mrkvový teplý krém so zázvorom a kokosom

Mrkvová polievka, dobre ochutená. Priznám sa že som tam veľmi necítila ani zázvor ani kokos (videla som ho tam len plávať ☺ ). Ale napriek tomu mi polievka chutila, niekomu by mohlo vadiť že polievka bola priveľmi hustá, mne to ale neprekážalo a pochutila som si.

 

Večera: Zeleninový šalát s lososom

Začnem od lososa. Losos bol dobrý, aj dobre ochutený, porcia bola ale podľa môjho názoru (aj s prihliadnutím na moju váhu) malá. Zeleninový šalát snáď ani nebudem komentovať. Jeden šalátový list, pár cherry rajčín a opäť paprika. Ja som si k lososovi musela uvariť cestovinu lebo by som umrela od hladu ☺.


Zhrnutie dnešného dňa. Na svojej internetovej stránke sľubujú, že pokiaľ sa budete stravovať s ffmenu, nebudete mať vôbec chuť na sladké. Neviem teda či som bola mlsná alebo hladná tak či tak som si sladkosť cez deň dala. Ďalej mi vadilo veľkosť porcii a aj zeleninová príloha na večeru, ktorá bola nedostatočná. Aj keď to možno vyznie, že viac kritizujem ako chválim, nie je to tak.

Chcem vám len priblížiť naozaj všetky moje pocity. Vždy sa nájde niečo čo mi chutí, niečo čo mi nechutí alebo prekáža. Táto recenzia ale má opäť slúžiť ako inšpirácia, pokiaľ si jedlá dobre dochutíte môžete si ich kľudne navariť aj doma. Určite nebudete ľutovať.


Ďakujem za prečítanie príspevku, zajtra sa môžete tešiť na 3.časť, vaša Barbora.

 

614 zhliadnutí
Naposledy zmenené 08. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Budeme vás zásobovať tipmi na recepty, tréningami a novinkami zo sveta fitness, wellness, health & beauty.

Kontakty

Telefón: +421 917 611 700

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Pridajte sa k nám