Rady a cviky

Horúčka sobotňajšej noci - Ladies night

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Horúčka sobotňajšej noci- Ladies night

 
Všetko pripravené, občerstvenie nakrájané, tombola vystavená. Začali sa schádzať účastníčky akcie plné nadšenia a energie. A môže sa začať. Powerjoga v podaní inštruktorky Romi, ponaťahovala, rozdýchala a posilnila celé telo všetkých cvičeniek.
 
Čas na občerstvenie a prezlečenie a ide sa na striptíz tanec s Mirkou. Rozpustiť vlasy, nahodiť rafinovaný úsmev a vyšpúliť pery... Ladné sexy pohyby pekne rozprúdili všetky ladies v sále. Nasledujúci metafit s Mirkou- makačka do vyšťavenia a poslednej kvapky potu stál za to! Ako vždy krása, pot, svaly a prejsť za hranice možností svojho tela. Odmakaná pol hodinka, strečing.
 
Záver tohto úžasného popoludnia patril Romi a jej Relax joge. Načerpať novú energiu a dobiť baterky. Tombola pre každého zúčastneného a radosť z cien. Usmiate tváre, namakané telá plné endorfínov a super atmosféra hovorili za všetko! Tak čo ladies? Nabudúce môžete byť aj vy medzi nami!
 
vaša Spaľovňa tukov

 

 

 
 
802 zhliadnutí
Naposledy zmenené 16. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Kontakty

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SME TAM KDE AJ VY