Rady a cviky

JOGA priamo na Dunaji

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Počuli ste už o tejto vynikajúcej jogovej akcii?

Na terase Dunajského pivovaru na Tyršovom nábreží v Bratislave, áno priamo tu sa budú servírovať fit raňajky s poriadnou dávkou cvičenia jogy!

Každú sobotu od 8:30-11:00. Začína sa už 14.5 a cvičí sa počas celého leta. Cena 10€ už aj s raňajkami.

Lekcie jogy povedú certifikované inštruktorky jogy! Jednou z nich bude i naša inštruktorka CK FIT. Manažérka, hlavná organizátorka, redaktorka a inštruktorka Spaľovne tukov, Romana Štipanitzová, ktorá vás ponaťahuje na lekcii powerjogy. Po odcvičení si každý pochutí na skvelých raňajkách.

Kto zaváha, necvičí a neraňajkuje priamo na Dunaji. Výhľad na Bratislavský hrad a popri tom si popíjať chutné smoothie? Tak toto a ešte oveľa viacej zážitkov na vás čaká na terase Dunajského pivovaru.

Rezervujte si soboty vo vašom diári. Tešíme sa na vás!

Rezervácia je nutná:
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
mobil: 0948/329 432
 
vaša Spaľovňa tukov

 

 

 zdroj foto.: Dunajský pivovar

 
 
842 zhliadnutí
Naposledy zmenené 16. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Kontakty

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SME TAM KDE AJ VY