Rady a cviky

Spartan Race Sprint a Spaľovňa tukov

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Nastal deň D a náš úrodný zber medailí tejto sezóny sa práve začal.

Cesta do Nitry ubehla a už čoskoro sme videli brány Agrokomplexu Nitra. Registrácia, odloženie tašiek v úschovni a prezretie areálu. Ako prvé nás oslovila ,,foto stena" a ešte pred pretekom čisté, suché a vysmiate sme sa odfotili a dúfali sme, že po preteku nebudeme také blatové ako všetci okolo nás. Na naštartovanie bodlo vhod silné presso a pomaličky sme sa presunuli pred hlavný stage, kde sme sa rozcvičili s Peťom Žiškom, ako inak víťazom kategórie elite muži aj tento rok. Po rozcvičke nástup na štart 3,2,1...

Areál Agrokomplexu milo prekvapil svojou rôznorodosťou a vodnými plochami. Bežať popri vode, pri poli, v potoku, vo vysokej tráve bolo zaujímavé a príjemné. Prekážky sa začali objavovať a medzi prvými beh cez pneumatiky, monkey bar, memory test, nosenie vreca, prelezanie cez steny a pavučinu, prechod cez jazero a boli sme ,,v tom" až po krk. Ďalšie km behu, silové, rovnovážne prekážky a samozrejme trestné angličáky nemohli chýbať.

Počas preteku sme si navzájom pomáhali a vysokí silní muži nás posúvali do výšiek pri zdolávaní traverzných stien. Na tomto preteku bolo naozaj dostatok blata a vody. Podplávanie steny v ,,blatovom kúpeli" a prebrodenie sa v blatovom koryte pod drôtami boli ozaj ,,kúpeľnou skrášľujúcou procedúrou". Bio bahenný zábal, rašelina, príjemné vodné presuny a plávanie boli naozaj výnimočným zážitkom.

Tento pocit zažiť, odporúčame všetkým. Po zdolaní vyše 20 prekážok sa už v diaľke dvíhal dym zo zapálenej horiacej cieľovej rovinky. Spoločný cieľový preskok a medaila na krk! Krásny pocit a veľké úsmevy šťastných zablazených pretekárok. Záverečná foto po preteku a ďaľšie osobné víťazstvo zdolané.

Už teraz sa tešíme na ďaľší pretek a čo vy? Nechcete zažiť tento skvelý pocit, prekonať sami seba?

Váš tím Spaľovne tukov

 

 

 
768 zhliadnutí
Naposledy zmenené 16. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Kontakty

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SME TAM KDE AJ VY