Rady a cviky

Stand up paddle joga

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Deň Vodníkov na priehrade Kuchyňa - 11. jún 2016

Naša trénerka Romi, včera poobede testovala jednu super športovú aktivitu, s názvom Stand up paddle. Viete kde sa dá tento úžasný šport vyskúšať?

Nemusíte jazdiť desiatky kilometrov k moru, nič také. Stačí navštíviť na Záhorí obec Kuchyňa, v ktorej nájdete skvelú športovú oázu s názvom Camping park Karpaty.

Romi si priamo na mieste akcie pripravovala vybranú lekciu a jednotlivé jogové prvky, ktoré budú súčasťou stand up paddle jogy, ktorú si môžete prísť zacvičiť už túto sobotu 11.6 o 15:00 na Bobriu hrádzu.

Ak by ste mali strach, že budete mokrí, má pre vás tiež suchú verziu jogy a to konkrétne lekciu powerjogy na pláži pri priehrade o 14:00. Všetky výhovorky bokom a poďte do toho. Máte jedinečnú možnosť vyskúšať si dva druhy jogy priamo pri vode, na pláži alebo i na vode.

Na všetkých sa veľmi teší naša a vaša trénerka Romi.

 

Bližšie informácie: www.campingparkkarpaty.sk

 


 

989 zhliadnutí
Naposledy zmenené 16. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Kontakty

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SME TAM KDE AJ VY