Rady a cviky

Slnečná powerjoga a mokrá stand up joga

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Kuchyňa - Bobria hrádza - Pláž

Dnešná slnečná ☼ powerjoga na súši a mokrá stand up paddle joga na vode sa vydarili úple úžasne! Obe lekcie pod vedením našej inštruktorky Romi sa vydarili na jednotku.

Veselé a šťastné tváre jogínov na podložkách a stand up-och hovorili za všetko. Mokré nezostalo ani jedno tričko či už počas lekcie na súši alebo to bolo úspešnými pristátiami zo stand upov do vody. ,,Je to úžasný pocit, keď počas cvičenia pozorujete nebo, počujete vtáky a všade okolo vás prúdi energia z vody".

Len tak ležať na stand up-e a nechať sa unášať na vode, už to je zážitok a to ešte nehovorím o pocite, keď sa vám podarí urobiť pozícia vrany či stojka na hlave.

Krása a kľud naokolo i vo vás. NAMASTE ☯

 

Bližšie informácie: www.campingparkkarpaty.sk


 

865 zhliadnutí
Naposledy zmenené 16. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Kontakty

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SME TAM KDE AJ VY