Zdravé telo nie je náhoda

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Keď spojíte príjemné s užitočným, zdravým a fit.

Návšteva stredného Slovenska. Krásne mesto Banská Bystrica, chutné zdravé jedlá a absolvovanie odborného seminára. V skratke víkend Spaľovne tukov. Cestou vo vlaku z BB premýšľam o tom, čo nové mi seminár dal.

Odborné informácie o letných, prírodných i stravovacích ,,nástrahách". Príjemné diskusie, rozhovory s odborníkmi a debaty s novými ľuďmi, ktorí si zvolili v živote tiež cestu zdravej stravy a pohybu. Nové vypočuté názory, tipy, nápady a rady sa vždy zídu... A tento seminár mi ich dal z oblasti stravovania i správneho pohybu. Som vďačná za šťavnaté skriptá, idem sa ,,učiť".

Teším sa za nové priateľstvá a to, že som sa po dlhej dobe videla s fitness kamoškou a fit lektorom. ,,Ak ste medzi svojími, ťažko sa vám odchádza od týchto ľudí.

Verím, že sa s týmito ľuďmi Martinom Čupkom a Jakubom Strigáčom zo ,,Zdravé telo nie je náhoda", ešte veľa porozprávam. Vymeníme si navzájom svoje získané poznatky a informácie z nášho zdravého sveta plného pohybu a fit jedál.

Ďakujem za chutný ,,výživný seminár chlapci".

vaša Romi

 

 


 
 
1255 zhliadnutí
Naposledy zmenené 16. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Kontakty

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SME TAM KDE AJ VY