Rady a cviky

Tréning Nordic Walkingu s Ruženkou Hamarovou

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Chôdza patrí k našim najzákladnejším pohybom, je prirodzená a veľmi zdravá.

Už viac ako štyri mesiace máte možnosť vídať v Zámockom parku skupinku zväčša žien s paličkami v rukách. Ide o chôdzu so špeciálnymi chodeckými paličkami s názvom nordic walking. Túto chôdzu sme vám predstavili už v apríli v úvodnom projekte, ktorý sa len rozbiehal. Od tej doby si chôdzu nordic walking vyskúšalo už niekoľko desiatok žien a aj zopár mužov. Svoje čaro v ňom našli hlavne tí, ktorí majú sedavé zamestnanie prípadne ľahšie zdravotné obmedzenie. Ale v neposlednom rade tí, ktorí obľubujú chôdzu ako takú na čerstvom vzduchu.
 
Nordic walking je mladý druh športu, ktorý môžete robiť po celý rok, v ktoromkoľvek veku a prakticky kdekoľvek. Je vhodný pre každého, od detí po seniorov, štíhlych či obéznych. Cvičenie je výnimočné najmä pre pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém, stavy po operáciách, neurologické ochorenia, obezita, alergia, depresia. Nordic walking je aktivita, ktorá ovplyvňuje vašu psychiku, odbúrava stres a odpútava od starostí. Je účinným spalovačom tuku.
 
Tréningy sú pravidelne vždy v pondelok o 19.00hod. Stretávame sa pred hlavnou bránou Zámockého parku. Všetky info sú aj na fb stránke Nordic Walking Malacky&NaturalFit. Vyjdi zo stereotypu a skús niečo nové. "Vymeňte vo svojom živote slovíčko musím, za slovíčko chcem a všetko pôjde ľahšie a bude sa vám ľahšie žiť."
 
Vaša trenérka Ruženka Hamarová
 
foto zdroj: Ruženka Hamarová
 
 
 
 
 
878 zhliadnutí
Naposledy zmenené 16. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Kontakty

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SME TAM KDE AJ VY