Rady a cviky

Kurz prvej pomoci pod záštitou Slovenského červeného kríža

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Inštruktori Spaľovne tukov sa stále školia a naberajú nové vedomosti a praktické zručnosti.

Tento raz sa naša inštruktorka Romi rozhodla pre kurz prvej pomoci pod záštitou Slovenského červeného kríža. Tešíme sa, že do našej zbierky pribudol ďalší významný medzinárodný certifikát. A či je kurz prvej pomoci aj fyzicky náročný?

Romi: ,, Ak resuscitujete vkuse 7 minút, alebo máte stabilizovať 90kg muža je to poriadna makačka. Chrbát a ruky dostali tento víkend poriadny tréning. Ďakujem za silné paže a pružný chrbát.

Som ozaj veľmi šťastná za nové informácie, praktické rady a aktivity, ktoré sa na kurze precvičovali neustále. Dúfam, že nadobudnuté znalosti budem využívať iba na figurínach a nie na svojich najbližších. Ak by sa niekedy vyskytla takáto situácia, som pripravená pomôcť každému, kto to bude potrebovať, či dospelí, deti alebo bábätká. Buďte všetci opatrní a strážte si svoje zdravie."

Vaša Romi, Spaľovňa tukov

 

 
 
 
 
709 zhliadnutí
Naposledy zmenené 16. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Kontakty

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SME TAM KDE AJ VY