Rady a cviky

Spolupráca s kníhkupectvom MARTINUS

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Mirka, Romi a Luci. Tri fitness ženy, tri športom a pohybom zapálené duše, tri akčné osoby, kamarátky no najmä spriaznené duše, ktoré sa jednoducho našli.

Úsmevné, veselé, energické s rovnakým cieľom. Motivovať ľudí k pohybu, cvičeniu, zdravej strave a spaľovaniu tukov. Ak sú ľudia zo Spaľovne tukov spolu, v správny čas, na správnom mieste, dopadne to vždy nad očakávania. Kvalita odsúdená na úspech. Najnovšie vychádza z fitness dielne Spaľovne tukov Motivačný Fitness kalendár pre rok 2017. Netradičné športové zábery z dielne fotografky Kataríny Opatovskej, originálne motivačné citáty a miesto pre svoje NAJ zážitky na vás čakajú každým jedným obrátením lista.

Oddnes máte možnosť zakúpiť si túto štýlovú novinku v predajniach internetového kníhkupectva Martinus a tiež v ich online shope. Kde nájdete kalendár vystavený? Na špeciálnom VIP mieste pre novinky predsa... alebo tam, kde bude v kníhkupectve veľa ľudí pokope niečo so záujmom prezerať. Veľmi nečakajte s kúpou kalendára, pretože baby pôjdu určite na dračku ☺

Vaša Spaľovňa tukov


 

 
 
 
925 zhliadnutí
Naposledy zmenené 16. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Kontakty

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SME TAM KDE AJ VY