Rady a cviky

Jogový workshop s Romi & Slávom

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V Malackách sa jogovalo o 106.

Naša inštruktorka Romi zorganizovala ďalší jogový workshop a ako hosťa pozvala inštruktora Sláva. Spolu zariadili, aby sa v dopoludňajších hodinách v priestoroch Inkubátora poriadne vyjogoval každý účastník.

Prvá hodina powerjogy s Romi dala každému poriadne zabrať. Posilnilo sa všetko,čo bolo treba. Nasledovala prestávka s fit občerstvením a pitím. Prezliecť si tričká a ide sa makať ďalej. Slavova vedená hodina ashtanga jogy vyčarila občas i smiech na perách, ale aj pot na čele všetkých prítomných jogínov. Ešte stále sú v našom fit stole rôzne chutné a zdravé dobroty. Príjemne zasýtení sa dáme do párov.

Duo joga môže začať. Zábavne, ale i náročné pozície si preskúšali všetci a zistili,, že to teda nie je ľahučké" . Úsmev na tvárach a radosť v očiach stáli za to. Nasledovalo spoločné foto a pestrá tombola, ktorá potešila vyžrebovaných. A už je tu záver, príjemné jogové dopoludnie je za nami.

Ukončili sme ho spoločným NAMASTE a s veľkým úsmevom na našich tvárach.

Pre Spaľovňu Tukov
Romi


 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložiť

897 zhliadnutí
Naposledy zmenené 16. december 2018
spalovnatukov.sk

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Spaľovňa tukov je program nielen pre ženy, ktoré sa starajú o svoje zdravie a telo. Vieme, že žiadne zázračné pilulky na chudnutie nefungujú.

Kontakty

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SME TAM KDE AJ VY